Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 215/50 R19 93H

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)215/50 R19 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563574691
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  210,8 €

Цена по парче

210,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот