Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo SUV (IK01A) 285/45 R20 112H

Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook

Hankook iON evo SUV (IK01A)285/45 R20 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563571034
ЕУ Етикета:
A
A
72 dB

Највисока цена:  260,8 €

Цена по парче

260,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,78 €

Назад кон врвот