Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo SUV (IK01A) 255/45 ZR21 106Y

Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook

Hankook iON evo SUV (IK01A)255/45 ZR21 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563570990
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  297,1 €

Цена по парче

297,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот