Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo SUV (IK01A) 255/40 ZR20 101W

Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook iON evo SUV (IK01A)
Hankook

Hankook iON evo SUV (IK01A)255/40 ZR20 101W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563570969
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  243,2 €

Цена по парче

243,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот