Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo (IK01) 245/45 ZR20 103Y

Hankook

Hankook iON evo (IK01)245/45 ZR20 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563570877
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  262,1 €

Цена по парче

262,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот