Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo (IK01) 245/35 ZR21 96Y

Hankook

Hankook iON evo (IK01)245/35 ZR21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563570860
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  272,6 €

Цена по парче

272,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот