Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo (IK01) 235/45 ZR18 98W

Hankook

Hankook iON evo (IK01)235/45 ZR18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563570853
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  189,2 €

Цена по парче

189,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот