Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo (IK01) 235/35 ZR20 92Y

Hankook

Hankook iON evo (IK01)235/35 ZR20 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563570846
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  242 €

Цена по парче

242 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот