Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 35x12.50 R17 121Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT0535x12.50 R17 121Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
35x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563432144

Највисока цена:  339 €

Цена по парче

339 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,14 €

Назад кон врвот