Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 33x12.50 R15 108Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT0533x12.50 R15 108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563448640

Највисока цена:  251,8 €

Цена по парче

251,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот