Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 32x11.50 R15 113Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT0532x11.50 R15 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
32x11.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563448633

Највисока цена:  247,6 €

Цена по парче

247,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот