Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 28x8.50 R15 102Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT0528x8.50 R15 102Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
28x8.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563434698

Највисока цена:  152 €

Цена по парче

152 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот