Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 265/70 R17 121/118Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05265/70 R17 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563428123

Највисока цена:  198,2 €

Цена по парче

198,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот