Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 255/75 R17 121/118Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05255/75 R17 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563432243

Највисока цена:  224,1 €

Цена по парче

224,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот