Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 245/75 R16 120/116Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05245/75 R16 120/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563432236

Највисока цена:  168,4 €

Цена по парче

168,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот