Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 235/75 R15 104/101Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05235/75 R15 104/101Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563448671

Највисока цена:  147,6 €

Цена по парче

147,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,63 €

Назад кон врвот