Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 215/85 R16 115/112Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05215/85 R16 115/112Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563421117

Највисока цена:  194,5 €

Цена по парче

194,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот