Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro MT2 RT05 215/75 R15 100/97Q

Hankook

Hankook Dynapro MT2 RT05215/75 R15 100/97Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563448664

Највисока цена:  147,2 €

Цена по парче

147,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот