Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro Icept RW08 235/65 R17 104Q

Hankook Dynapro Icept RW08
Hankook Dynapro Icept RW08
Hankook Dynapro Icept RW08
Hankook

Hankook Dynapro Icept RW08235/65 R17 104Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563324227
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  159,80 €

Цена по парче

159,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,85 €

Назад кон врвот