Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro Icept RW08 215/80 R15 102Q

Hankook

Hankook Dynapro Icept RW08215/80 R15 102Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563276946
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  136,7 €

Цена по парче

136,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,2 €

Назад кон врвот