Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HT RH12 245/70 R17 119/116S

Hankook

Hankook Dynapro HT RH12245/70 R17 119/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563534046
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  229,3 €

Цена по парче

229,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот