Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 275/65 R17 115H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33275/65 R17 115H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563373607
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  162,8 €

Цена по парче

162,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот