Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 265/70 R16 112H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334295
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  145 €

Цена по парче

145 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот