Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 255/55 R19 111V

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33255/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563339337
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  145,9 €

Цена по парче

145,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот