Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 255/55 R18 109V

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563334400
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  161,6 €

Цена по парче

161,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот