Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 255/50 R20 105H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33255/50 R20 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563410050
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  176,9 €

Цена по парче

176,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот