Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 245/70 R16 107H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33245/70 R16 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334233
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  121,2 €

Цена по парче

121,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот