Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 245/65 R17 111H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563344515
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  181,8 €

Цена по парче

181,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот