Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/75 R15 105H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33235/75 R15 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334202
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  118,4 €

Цена по парче

118,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот