Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/60 R16 100H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33235/60 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334134
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  110,6 €

Цена по парче

110,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот