Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/55 R18 100H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33235/55 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563577524
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  129,5 €

Цена по парче

129,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот