Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/55 R17 99V

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563334448
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  160,8 €

Цена по парче

160,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,7 €

Назад кон врвот