Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/55 R17 103H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33235/55 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334127
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  131,7 €

Цена по парче

131,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот