Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 225/75 R16 104H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33225/75 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  128 €

Цена по парче

128 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот