Споредете до 4 продукти:

Hankook DYNAPRO HP2 RA33 225/70 R16 103H

Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook DYNAPRO HP2 RA33
Hankook

Hankook DYNAPRO HP2 RA33225/70 R16 103H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563340050
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  144,1 €

Цена по парче

144,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,24 €

Назад кон врвот