Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP2 Plus RA33D 285/40 R22 110H

Hankook

Hankook Dynapro HP2 Plus RA33D285/40 R22 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563423159
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  344,4 €

Цена по парче

344,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,78 €

Назад кон врвот