Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP RA23 235/75 R16 108H

Hankook Dynapro HP RA23
Hankook Dynapro HP RA23
Hankook

Hankook Dynapro HP RA23235/75 R16 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563217338
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  130,9 €

Цена по парче

130,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот