Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP RA23 235/70 R17 111H

Hankook Dynapro HP RA23
Hankook Dynapro HP RA23
Hankook

Hankook Dynapro HP RA23235/70 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563293479
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  161,8 €

Цена по парче

161,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот