Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP RA23 225/75 R16 104H

Hankook Dynapro HP RA23
Hankook Dynapro HP RA23
Hankook

Hankook Dynapro HP RA23225/75 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563240664
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  128,7 €

Цена по парче

128,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот