Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 275/55 R20 113T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11275/55 R20 113T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563441498
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  215,8 €

Цена по парче

215,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,75 €

Назад кон врвот