Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 265/75 R16 119/116S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11265/75 R16 119/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563477800
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  176,5 €

Цена по парче

176,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот