Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 265/70 R16 117/114S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11265/70 R16 117/114S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
117/114
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563530956
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  183,1 €

Цена по парче

183,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,02 €

Назад кон врвот