Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 265/70 R16 112T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11265/70 R16 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563525235
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  189,7 €

Цена по парче

189,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,6 €

Назад кон врвот