Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11265/60 R18 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563544663
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  228,9 €

Цена по парче

228,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,65 €

Назад кон врвот