Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 255/70 R16 111T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11255/70 R16 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563525242
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  173,3 €

Цена по парче

173,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот