Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 255/65 R17 110T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11255/65 R17 110T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563525372
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  183,3 €

Цена по парче

183,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,13 €

Назад кон врвот