Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 255/60 R18 108T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11255/60 R18 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563442518
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  144,3 €

Цена по парче

144,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот