Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 245/75 R16 120/116S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11245/75 R16 120/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563530949
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  181,9 €

Цена по парче

181,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот