Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 245/70 R17 110T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11245/70 R17 110T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563525334
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  182,3 €

Цена по парче

182,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот