Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 235/75 R15 109T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11235/75 R15 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563525280
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  133,1 €

Цена по парче

133,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот